V utorok 20.6. sa naši prváci a štyria druháci zúčastnili futbalového turnaja na ZŠ J. A .Komenského. Na toto podujatie chodíme veľmi radi, pretože organizátori štedro odmeňujú každoročne všetky zúčastnené družstvá. Tento rok prišli aj deti zo Šoporne a Šintavy. Hralo sa systémom 5+1 na multifunkčnom ihrisku a každé družstvo odohralo 4 zápasy. Hoci bolo vonku veľmi horúco deti podali výborné výkony. Naši futbalisti 3 zápasy vyhrali a 1 remizovali. Deti mali z výhry veľkú radosť a získali krásne odmeny(diplom, medaile, vecnú cenu, parádny pohár) a ocenenia.
Tomáš Chrupka- Najlepší strelec turnaja (9 gólov)
Tobias Slovák- Najlepší hráč tímu
Celkové poradie:
- ZŠ J. Fándlyho Sereď
- ZŠ Cirkevná Sereď
- ZŠ Šoporňa
- ZŠ J.A.Komenského
- ZŠ Šintava
Blahoželáme a deťom patrí veľká pochvala za výborné výkony a vzornú reprezentáciu školy.
Školu reprezentovali:
Samuel Valach, Lukáš Židek ,Adrián Bohunický, NikolasBuchač ,Ema Harčárová, Karolína Ladovičová ,Kristián Magyar ,Samuel Mišovič ,Tomáš Hatnančík , Tomáš Chrupka, Kevin Krátky, Tobias Slovák
Mgr. Andrea Gombáriková
Fotogaléria Turnaj vo futbale najmladších žiakov o Pohár MsP
